info nagłówek

Tel.: (32) 317-27-27 | Email: kontakt@oczyszczaczepowietrza24.pl 

O firmie

Sklep internetowy www.oczyszczaczepowietrza24.pl prowadzony jest przez firmę Biuro-LAND sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie, ul. Wojska Polskiego 2F, wpisaną przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000152880, Kapitał zakładowy wpłacony 98500,00 zł, NIP: numer 632-18-43-490. Regon numer: 278034667.

Sklep działa od niedawna, a powodem jego założenia było ogromne zainteresowanie produktami, jakie w nim oferujemy. Oczyszczacze powietrza i akcesoria do nich są artykułami, z których korzysta coraz więcej ludzi: pracowników korporacji, szpitali, hoteli, przedszkoli i wielu innych zamkniętych miejsc, w których spędza się większą część doby i ważne jest, aby powietrze, które w nich wdychamy było wolne od alergenów, bakterii i zanieczyszczeń. Jeśli więc jesteś alergikiem, masz kłopoty z kaszlem lub po prostu chcesz oddychać czystym powietrzem i czuć się lepiej na pewno znajdziesz tutaj oczyszczacz powietrza dostosowany do Twoich potrzeb. W naszym sklepie internetowym www.oczyszczaczepoowietrza.pl specjalizujemy się w wysokiej jakości oczyszczaczach powietrza oraz akcesoriach do nich, a nasz wykwalifikowany zespół zawsze pomoże wybrać urządzenie najbardziej optymalne dla Klienta. Mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują produkt z najwyższej półki, ponieważ wierzymy, że tylko idealnie wyselekcjonowane artykuły mogą się istotnie przełożyć na Wasz sukces zawodowy.

Ciągle się wahasz, czy nam zaufać? W takim razie może przekona Cię fakt, że nasz sklep jak żaden inny jest zorientowany na Klienta, a układ strony jest przygotowany z myślą o samodzielnym odnalezieniu najbardziej potrzebnych akcesoriów. Ty sam decydujesz według jakiego parametru chcesz szukać swojego ulubionego produktu. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, to nasi konsultanci dołożą wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością.

 

Tel.: (32) 317-27-27 | Email: kontakt@oczyszczaczepowietrza24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl